Műsorrend 2022. 11. 28. – 12. 04. (48. hét)

Hétfő
07.00-08.00 Zsebrádió – gyereksáv
08.00-09.00 Amazóna – Nemes GáborLengyel Miklós – ismétlés
09.00-10.00 Filmszerész – Kovács Gellért – ismétlés
10.00-12.00 Lila tinta – Frank Iván és Szerényi Gábor
12.00-13.00 Egy nő és egy férfi – Létay Dóra
13.00-15.00 Retró – Fodor JánosRékai Gábor és Varjú Tamás
15.00-16.00 Rendkívüli: Jégbüfé – Rangos Katalin, Vitray Tamással beszélget
16.00-17.00 Más sáv – Hetet havat – Heltai András – ismétlés
17.00-19.00 Szabad egy fordulóra? – Kerényi Péter
19.00-20.00 Anyám lánya-lányom anyja – Hullan Zsuzsa
20.00-21.00 Tízek – Varga Etele
21.00-22.00 Mindent a nőkről – Elekes Irén (Civil Rádió)
22.00-23.00 Ismétlő sáv: Csak zene… és más dolgok – Dávid Gyulával
23.00-24.00 Ismétlő sáv – A felépülés útjai – Békési Tímea
Kedd
00.00-02.00 Lila tinta – Frank Iván és Szerényi Gábor – ismétlés
02.00-04.00 Retro – Fodor JánosRékai Gábor és Varjú Tamás – ismétlés
04.00-05.00  Rendkívüli: Jégbüfé – Rangos Katalin, Vitray Tamással beszélget – ismétlés
05.00-06.00 Koktél – Varjú Tamás – ismétlés
06.00-07.00 Anyám lánya-lányom anyja – Hullan Zsuzsa – ismétlés
07.00-08.00 Zsebrádió – gyereksáv
08.00-09.00 Ilyen a nő? – Kovalik Andrással – ismétlés
09.00-10.00 Katarzis – Varjú Tamással
10.00-11.45 Mozaik – Rékai Gábor
11.45-12.00 “Rozi a moziban”, filmajánló – Lengyel Nagy Annával
12.00-13.00 Velünk voltak, velünk maradtak – Zoltán Tamás
13.00-14.00 Miért itt? – Ungár Anikó
14.00-15.00 Poptarisznya – B. Tóth László
15.00-16.00 Budapest calling (angol nyelvű műsor) – Richard Rifkin
16.00-17.00 Jégbüfé – Rangos Katalin
17.00-18.00 Pomponett – Balázs Andi
18.00-19.00 Szabadság szerelem – Galkó Balázs
19.00-20.00 Forgószínpad – Civil Rádió
20.00-22.00 Eklektika – B. Bíró Zoltán
22.00-23.00 Mindent a nőkről – Elekes Irén – ismétlés
23.00-24.00 C.V. (zenék az életrajzban) – Szever Pál – ismétlés
Szerda
00.00-02.00 Mozaik – Rékai Gábor – ismétlés
02.00-03.00 Mrs. és Mr. Bézs – Fodor János – ismétlés
03.00-04.00 Jégbüfé – Rangos Katalin – ismétlés
04.00-05.00 Miért itt? – Ungár Anikó  – ismétlés
05.00-06.00 Poptarisznya – B. Tóth László – ismétlés
06.00-07.00 Más sáv: Hetet havat – Heltai András – ismétlés
07.00-08.00 Zsebrádió – gyereksáv
08.00-09.00 Rendelek – Gyarmati Andrea – ismétlés
09.00-10.00 Üvegharang – Varga Júlia műsora
10.00-12.00 Derűs napot! – Pártai Lucia
12.00-13.00 És én most mit mondjak? – Wolf Péter
13.00-14.00 Kultúr-morzsák – Bayer Ilona
14.00-15.00 Madam Rekamié – Bácskai Juli
15.00-16.00 Szia Tanár úr! – Gerő Péter (Civil Rádió)
16.00-17.00 Japán műsor – Zsingor Boja Hedvig
17.00-18.00 Vagy-Ok – Komlódi Gábor
18.00-19.00 Hetedhét ország – Juhász Árpád
19.00-20.00 Merengő – Hrutka Róbert 
20.00-22.00 Karma kamra – Zoltán Tamás
22.00-23.00 Budapest calling – Richard Rifkin (angol nyelvű műsor) – ismétlés
23.00-24.00 Fekete-fehér – Marton Éva – ismétlés
Csütörtök
00.00-02.00 Derűs napot! – Pártai Lucia – ismétlés
02.00-03.00 Hetedhét ország – Juhász Árpád – ismétlés
03.00-04.00 Japán műsor – Zsingor Boja Hedvig – ismétlés
04.00-05.00 Egy Női és egy férfi – Létay Dóra – ismétlés
05.00-06.00 Madam Rekamié – Bácskai Juli – ismétlés
06.00-07.00 És én most mit mondjak? – Wolf Péter – ismétlés
07.00-08.00 Zsebrádió – gyereksáv
08.00-09.00 Forgószínpad – Civil Rádió
09.00-10.00 Mrs. vagy Mr. Bézs – Fodor János
10.00-11.00 Porrongy
11.00-12.00 Győrffy Miklósról a Magyar Rádió meghatározó személyiségéről beszélget – Fodor János és Gyuricza Péter
12.00-14.00 Kapásból… – Siklós Erik – Tornyi Barnabással és Mizsér Attilával
14.00-15.00 “Didzseridu”, Ausztráliáról, Ausztráliából – Bankhardt Judit
15.00-16.00 Tessék! – Dandó Zoltán
16.00-17.00 Lábjegyzet – Vlasics Sarolta
17.00-18.00 Füles fotel – Csányi Zita és Katona László
18.00-19.00 Amazóna – Nemes Gábor és Lengyel Miklós
19.00-20.00 Douce France – Laurent Comas
20.00-21.00 Keménykötés – CIVIL RÁDIÓ
21.00-22.00 C.V. (zenék az életrajzban) – Szever Pál
22.00-23.00 Vagy-OK – Komlódi Gábor – ismétlés
23.00-24.00 Velünk voltak, velünk maradtak – Zoltán Tamás – ismétlés
Péntek
00.00-01.00 Porrongy – ismétlés
01.00-02.00 Győrffy Miklósról a Magyar Rádió meghatározó személyiségéről beszélget – Fodor János és Gyuricza Péter – ismétlés
02.00-04.00 Kapásból… – Siklós ErikTornyi BarnabásMizsér Attila – ismétlés
04.00-05.00 Egy kávé Micivel – Szabó Gabi – ismétlés
05.00-06.00 Katarzis – Varjú Tamás – ismétlés
06.00-07.00 Füles fotel – Csányi Zita és Katona László – ismétlés
07.00-08.00 Zsebrádió – gyereksáv
08.00-09.00 Ismerős hangok – Szegvári Katalin – ismétlés
09.00-10.00 Tízek – Varga Etele – ismétlés
10.00-12.00 Halihó Budapest!
12.00-13.00 Gasztró – Kiss Katalin
13.00-14.00 A musical hangja – Borsi László
14.00-15.00 Az én Amerikám – Kereszty András
15.00-16.00 Ajánlom – Brüll Zsófia
16.00-17.00 Koktél – Varjú Tamás
17.00-18.00 Tehetségek – Grosschmid Péter
18.00-19.00 Ismétlő sáv: Hangok és szavak – Horváth Attila
19.00-20.00 Világvége – Vajda János, Rékai Gábor
20.00-23.00 Fodrok – Fodor János
23.00-24.00 Pomponett – Balázs Andi – ismétlés
Szombat
00.00-02.00 Szabad egy fordulóra? – Kerényi Péter  – ismétlés
02.00-03.00 Keménykötés – CIVIL RÁDIÓ – ismétlés
03.00-04.00 Kutyatár – Nagy Arrienn – ismétlés
04.00-05.00 Világvége – Vajda János, Rékai Gábor – ismétlés
05.00-06.00 Vagy-OK – Komlódi Gábor – ismétlés
06.00-07.00 “Tehetségek” – Grosschmid Péter – ismétlés
07.00-08.00 Ilyen a nő? – Kovalik Andrással – ismétlés
08.00-09.00 Ajánlom – Brüll Zsófia – ismétlés
09.00-10.00 Douce France – Laurent Comas – ismétlés
10.00-11.00 Üvegharang – Varga Júlia műsora – ismétlés
11.00-12.00 Ponponett – Balázs Andi– ismétlés
12.00-13.00 Amazóna – Nemes Gábor és Lengyel Miklós – ismétlés
13.00-14.00 Forgószínpad – Civil Rádió – ismétlés
14.00-15.00 “Didzseridu” Ausztráliáról, Ausztráliából – Bankhardt Judit – ismétlés
15.00-16.00 Kultúr-morzsák – Bayer Ilonával – ismétlés
16.00-17.00 Más sáv: Hetet havat – Heltai András – ismétlés
17.00-18.00 Anyám lánya-lányom anyja – Hullan Zsuzsa – ismétlés
18.00-19.00 C.V. (zenék az életrajzban) – Szever Pállal ismétlés
19.00-20.00 Merengő – Hrutka Róbert – ismétlés
20.00-21.00 Mindent a nőkről – Elekes Irén (Civil – ismétlés
21.00-22.00 Miért itt? – Ungár Anikó – ismétlés
22.00-24.00 Eklektika – B. Bíró Zoltán – ismétlés
Vasárnap
00.00-02.00 Karma kamra – Zoltán Tamás– ismétlés
02.00-03.00 Szabadság szerelem – Galkó Balázs – ismétlés
03.00-04.00 Gasztró – Kiss Katalin – ismétlés
04.00-05.00 Tessék – Dandó Zoltán  – ismétlés
05.00-07.00 Mozaik – Rékai Gábor – ismétlés
07.00-08.00 Budapest calling – Richard Rifkin (angol nyelvű műsor) – ismétlés
08.00-09.00 Filmszerész – Kovács Gellért
09.00-10.00 Velünk voltak – Zoltán Tamás – ismétlés
10.00-12.00 Kapásból… – Siklós ErikTornyi BarnabásMizsér Attila – ismétlés
12.00-13.00 Madam Rekamié – Bácskai Juli – ismétlés
13.00-15.00 Retro – Fodor JánosRékai Gábor és Varjú Tamás– ismétlés
15.00-16.00 Jégbüfé – Rangos Katalin– ismétlés
16.00-17.00 Japán műsor – Zsingor Boja Hedvig – ismétlés
17.00-18.00 A musical hangja – Borsi László – ismétlés
18.00-19.00 És én most mit mondjak? – Wolf Péter – ismétlés
19.00-20.00 Világvége – Vajda János, Rékai Gábor – ismétlés
20.00-21.00 Hetedhét ország – Juhász Árpád – ismétlés
21.00-22.00 Egy nő és egy férfi – Létay Dóra – ismétlés
22.00-23.00 Lábjegyzet – Vlasics Sarolta – ismétlés
23.00-24.00 Az én Amerikám – Kereszty András – ismétlés
Hétfő
00.00-02.00 Halihó Budapest – ismétlés
02.00-03.00 Lábjegyzet – Vlasics Sarolta – ismétlés
03.00-04.00 Douce France – Laurent Comas – ismétlés
04.00-05.00 Tehetségek – Grosschmid Péter – ismétlés
05.00-06.00 Üvegharang – Varga Judit – ismétlés
06.00-07.00 Szia Tanár úr! – Gerő Péter (Civil) – ismétlés